Marele Pod - Niv. 2: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Carnavalul 2018 | | style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| 19.500 | | 19.500 | ||
| 72.000 | | 72.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 43.700 | |||
| 5.650 | |||
| 21.100 | |||
| 96.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 09:19
![]() - Monedele se dublează și produce în plus provizii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | ![]() |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |