Copacul legendar al dragostei: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 1.080 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 1.350 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 1.620 | |||
| 0 - 1 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:38
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Decoraţiuni | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x2Property "Size" (as page type) with input value " 3x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 280 | 30 |
Epoca Fierului | 360 | 48 |
Evul Mediu Timpuriu | 390 | 120 |
Evul Mediu Mijlociu | 440 | 240 |
Evul Mediu Târziu | 500 | 360 |
Era Colonială | 580 | 600 |
Era Industrială | 630 | 1.200 |
Era Progresistă | 690 | 1.800 |
Epoca Modernă | 740 | 3.000 |
Epoca Postmodernă | 770 | 4.800 |
Era Contemporană | 890 | 7.200 |
Epoca de Mâine | 1.080 | 12.000 |
Viitorul | 1.290 | 19.200 |
Viitorul Arctic | 1.500 | 28.800 |
Viitorul Oceanic | 1.730 | 36.000 |
Viitorul virtual | 2.070 | 48.000 |
Marte în Era spațială | 3.310 | 78.000 |