Bal mascat: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 4.050 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 5.060 | |||
| 4 - 7 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 6.080 | |||
| 5 - 9 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:42
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri de producţie | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x5Property "Size" (as page type) with input value " 4x5" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Necesită | Oferă | Produce | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | ||||
Epoca Bronzului | 90 | 203 | 100 | 30 | 65 | 150 | 250 | 5 | 2 |
Epoca Fierului | 180 | 233 | 160 | 70 | 150 | 360 | 600 | 5 | 2 |
Evul Mediu Timpuriu | 260 | 266 | 400 | 120 | 250 | 600 | 1.000 | 5 | 2 |
Evul Mediu Mijlociu | 340 | 297 | 800 | 160 | 350 | 840 | 1.400 | 5 | 2 |
Evul Mediu Târziu | 410 | 331 | 1.200 | 210 | 470 | 1.110 | 1.850 | 5 | 2 |
Era Colonială | 490 | 389 | 2.000 | 280 | 590 | 1.410 | 2.350 | 5 | 2 |
Era Industrială | 560 | 439 | 4.000 | 330 | 740 | 1.710 | 2.850 | 5 | 2 |
Era Progresistă | 630 | 482 | 6.000 | 380 | 850 | 2.010 | 3.350 | 5 | 2 |
Epoca Modernă | 710 | 516 | 10.000 | 430 | 980 | 2.340 | 3.900 | 5 | 2 |
Epoca Postmodernă | 770 | 538 | 16.000 | 500 | 1.120 | 2.670 | 4.450 | 5 | 2 |
Era Contemporană | 830 | 625 | 24.000 | 570 | 1.250 | 3.000 | 5.000 | 5 | 2 |
Epoca de Mâine | 900 | 758 | 40.000 | 630 | 1.400 | 3.360 | 5.600 | 5 | 2 |
Viitorul | 1.010 | 908 | 64.000 | 700 | 1.540 | 3.690 | 6.150 | 5 | 2 |
Viitorul Arctic | 1.070 | 1.058 | 96.000 | 780 | 1.690 | 4.050 | 6.750 | 5 | 2 |
Viitorul Oceanic | 1.130 | 1.221 | 120.000 | 855 | 1.852 | 4.440 | 7.400 | 5 | 2 |
Viitorul virtual | 1.190 | 1.458 | 160.000 | 924 | 2.003 | 4.800 | 8.000 | 5 | 2 |
Marte în Era spațială | 1.820 | 2.333 | 260.000 | 1.496 | 3.242 | 7.770 | 12.950 | 5 | 2 |
Produce câte o unitate din fiecare bun din era clădirii (pentru tine)