Avanpost santinelă – Niv. 2: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +4% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +4% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Centură de asteroizi din Era spațială | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker.png}} Apărare pentru armata de atac<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker.png}} Apărare pentru armata de atac<br> |
Versiunea de la data 23 aprilie 2020 11:46
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Turn | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | +4% | 40 |
Epoca Fierului | +4% | 40 |
Evul Mediu Timpuriu | +4% | 40 |
Evul Mediu Mijlociu | +4% | 40 |
Evul Mediu Târziu | +4% | 40 |
Era Colonială | +4% | 40 |
Era Industrială | +4% | 40 |
Era Progresistă | +4% | 40 |
Epoca Modernă | +4% | 40 |
Epoca Postmodernă | +4% | 40 |
Era Contemporană | +4% | 40 |
Epoca de Mâine | +4% | 40 |
Viitorul | +4% | 40 |
Viitorul Arctic | +4% | 40 |
Viitorul Oceanic | +4% | 40 |
Viitorul virtual | +4% | 40 |
Marte în Era spațială | +4% | 40 |
Centură de asteroizi din Era spațială | +4% | 40 |
Apărare pentru armata de atac