Ascunzătoarea tigrului: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 143: | Linia 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +5% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Centură de asteroizi din Era spațială | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5.710 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162.000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +5% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender.png}} Apărare pentru armata de apărare<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender.png}} Apărare pentru armata de apărare<br> |
Versiunea de la data 23 aprilie 2020 11:46
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Turn | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||
---|---|---|---|
Epoca Bronzului | 360 | 45 | +5% |
Epoca Fierului | 560 | 72 | +5% |
Evul Mediu Timpuriu | 600 | 180 | +5% |
Evul Mediu Mijlociu | 670 | 360 | +5% |
Evul Mediu Târziu | 750 | 540 | +5% |
Era Colonială | 880 | 900 | +5% |
Era Industrială | 990 | 1.800 | +5% |
Era Progresistă | 1.080 | 2.700 | +5% |
Epoca Modernă | 1.160 | 4.500 | +5% |
Epoca Postmodernă | 1.210 | 7.200 | +5% |
Era Contemporană | 1.410 | 10.800 | +5% |
Epoca de Mâine | 1.710 | 18.000 | +5% |
Viitorul | 2.040 | 28.800 | +5% |
Viitorul Arctic | 2.380 | 43.200 | +5% |
Viitorul Oceanic | 2.750 | 54.000 | +5% |
Viitorul virtual | 3.280 | 72.000 | +5% |
Marte în Era spațială | 5.250 | 117.000 | +5% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 5.710 | 162.000 | +5% |
Apărare pentru armata de apărare