Diplomație Vikingi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy1.png}}<br />[[Piatră runică (Vikingi)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 6 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomație <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy2.png}}<br />[[Totemul clanului (Vikingi)]] | ||
| | | 15 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x2<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 24 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomație <br/> | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy3.png}}<br />[[Salcia bătrână (Vikingi)]] | |||
| 60 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>84 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomație <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy4.png}}<br />[[Altar (Vikingi)]] | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>28 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />17 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingi <br/> | |||
| 24 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomație <br/> | |||
| 16 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy5.png}}<br />[[Piaţă (Vikingi)]] | |||
| 68 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>95 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />38 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingi <br/> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomație <br/> | |||
| 41 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy6.png}}<br />[[Sala miedului (Vikingi)]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>210 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />63 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingi <br/> | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomație <br/> | |||
| 91 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 5m | |||
|} |
Versiunea de la data 12 ianuarie 2021 12:15
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Piatră runică (Vikingi) |
5 Monede 7 Provizii |
1x1 Nu necesită nicio stradă |
6 Diplomație |
|
Totemul clanului (Vikingi) |
15 Monede 21 Provizii |
1x2 Nu necesită nicio stradă |
24 Diplomație |
|
Salcia bătrână (Vikingi) |
60 Monede 84 Provizii |
3x2 Nu necesită nicio stradă |
108 Diplomație |
|
Altar (Vikingi) |
20 Monede 28 Provizii |
2x2 1x1 17 Vikingi |
24 Diplomație |
16 / 5m |
Piaţă (Vikingi) |
68 Monede 95 Provizii |
3x3 1x1 38 Vikingi |
108 Diplomație |
41 / 5m |
Sala miedului (Vikingi) |
150 Monede 210 Provizii |
5x3 1x1 63 Vikingi |
270 Diplomație |
91 / 5m |