Clădiri rezidenţiale Colonie asteroid: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {{#ask: Category:Colonie asteroid BuildingType::Clădiri rezidenţiale | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?P...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential3.png}}<br />[[Locuință mobilă (Colonie asteroid)]] | ||
| | | 264.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>312.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 80 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Coloniști <br/> | ||
| | | 440 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential4.png}}<br />[[Locuințe bine ancorate (Colonie asteroid)]] | ||
| | | 402.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>475.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 50 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Coloniști <br/> | ||
| | | 2.090 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential5.png}}<br />[[Casă blindată (Colonie asteroid)]] | |||
| 926.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>1.094.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 480 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Coloniști <br/> | |||
| 1.460 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 8h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential6.png}}<br />[[Reședință cu vedere la spațiul cosmic (Colonie asteroid)]] | |||
| 1.375.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>1.625.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 230 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Coloniști <br/> | |||
| 8.430 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 8h | |||
|} |
Versiunea de la data 12 ianuarie 2021 12:15
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Locuință mobilă (Colonie asteroid) |
264.000 Monede 312.000 Provizii |
2x2 1x1 |
80 Coloniști |
440 / 4h |
Locuințe bine ancorate (Colonie asteroid) |
402.000 Monede 475.000 Provizii |
2x3 1x1 |
50 Coloniști |
2.090 / 4h |
Casă blindată (Colonie asteroid) |
926.000 Monede 1.094.000 Provizii |
4x3 1x1 |
480 Coloniști |
1.460 / 8h |
Reședință cu vedere la spațiul cosmic (Colonie asteroid) |
1.375.000 Monede 1.625.000 Provizii |
4x4 1x1 |
230 Coloniști |
8.430 / 8h |