Turnul bântuit: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 152: | Linia 152: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.770 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.770 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6.210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colectare de provizii<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colectare de provizii<br> |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:31
![]() | |||||||||||||
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | ![]() | ||||||||||||
Stradă: | ![]() | ||||||||||||
Mărime: | ![]() | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() | |
Epoca Bronzului | 360 | 45 | +5% |
Epoca Fierului | 510 | 72 | +5% |
Evul Mediu Timpuriu | 560 | 180 | +5% |
Evul Mediu Mijlociu | 630 | 360 | +5% |
Evul Mediu Târziu | 700 | 540 | +6% |
Era Colonială | 820 | 900 | +6% |
Era Industrială | 920 | 1.800 | +6% |
Era Progresistă | 1.010 | 2.700 | +6% |
Epoca Modernă | 1.090 | 4.500 | +7% |
Epoca Postmodernă | 1.130 | 7.200 | +7% |
Era Contemporană | 1.310 | 10.800 | +7% |
Epoca de Mâine | 1.600 | 18.000 | +7% |
Viitorul | 1.910 | 28.800 | +8% |
Viitorul Arctic | 2.230 | 43.200 | +8% |
Viitorul Oceanic | 2.570 | 54.000 | +8% |
Viitorul virtual | 3.070 | 72.000 | +8% |
Marte în Era spațială | 4.910 | 117.000 | +9% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 5.340 | 162.000 | +9% |
Venus în Era spațială | 5.770 | 189.000 | +9% |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 6.210 | 216.000 | +9% |
![supply_production-660dd9d0f.png](https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png)
Colectare de provizii