Statuetă de bronz: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 136: | Linia 136: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.904 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.904 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 950.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 950.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.042 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.050.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 09:59
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Decoraţiuni | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | 1x1 | ||||||||||||
Introdus cu: | Premiu pentru recalcularea clasamentului (chiar înainte de versiunea 1.70) | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 90 | 250 |
Epoca Fierului | 155 | 400 |
Evul Mediu Timpuriu | 172 | 1.000 |
Evul Mediu Mijlociu | 192 | 2.000 |
Evul Mediu Târziu | 214 | 3.000 |
Era Colonială | 251 | 5.000 |
Era Industrială | 283 | 10.000 |
Era Progresistă | 311 | 15.000 |
Epoca Modernă | 333 | 25.000 |
Epoca Postmodernă | 347 | 40.000 |
Era Contemporană | 403 | 60.000 |
Epoca de Mâine | 489 | 100.000 |
Viitorul | 586 | 160.000 |
Viitorul Arctic | 682 | 240.000 |
Viitorul Oceanic | 788 | 300.000 |
Viitorul virtual | 941 | 400.000 |
Marte în Era spațială | 1.505 | 650.000 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 1.636 | 750.000 |
Venus în Era spațială | 1.768 | 850.000 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 1.904 | 950.000 |
Titan în Era spațială | 2.042 | 1.050.000 |