Statuetă de piatră: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 136: | Linia 136: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.666 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.666 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 342.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 342.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.787 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 378.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 09:59
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Decoraţiuni | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | 1x1 | ||||||||||||
Introdus cu: | Premiu pentru recalcularea clasamentului (chiar înainte de versiunea 1.70) | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 79 | 90 |
Epoca Fierului | 136 | 144 |
Evul Mediu Timpuriu | 150 | 360 |
Evul Mediu Mijlociu | 168 | 720 |
Evul Mediu Târziu | 187 | 1.080 |
Era Colonială | 220 | 1.800 |
Era Industrială | 248 | 3.600 |
Era Progresistă | 272 | 5.400 |
Epoca Modernă | 291 | 9.000 |
Epoca Postmodernă | 303 | 14.400 |
Era Contemporană | 353 | 21.600 |
Epoca de Mâine | 428 | 36.000 |
Viitorul | 513 | 57.600 |
Viitorul Arctic | 597 | 86.400 |
Viitorul Oceanic | 689 | 108.000 |
Viitorul virtual | 823 | 144.000 |
Marte în Era spațială | 1.317 | 234.000 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 1.432 | 270.000 |
Venus în Era spațială | 1.547 | 306.000 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 1.666 | 342.000 |
Titan în Era spațială | 1.787 | 378.000 |