Taverna eroilor – Niv. 2: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 133.200 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 133.200 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9.677 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 145.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:10
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 5x4 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Epoca Bronzului | 650 | 155 | 100 | 900 | 1 |
Epoca Fierului | 1.130 | 334 | 160 | 2.200 | 1 |
Evul Mediu Timpuriu | 1.240 | 512 | 400 | 3.600 | 1 |
Evul Mediu Mijlociu | 1.390 | 719 | 800 | 5.000 | 1 |
Evul Mediu Târziu | 1.550 | 943 | 1.200 | 6.700 | 1 |
Era Colonială | 1.820 | 1.190 | 2.000 | 10.100 | 1 |
Era Industrială | 2.050 | 1.455 | 4.000 | 12.600 | 1 |
Era Progresistă | 2.260 | 1.737 | 6.000 | 15.300 | 1 |
Epoca Modernă | 2.410 | 2.036 | 10.000 | 19.100 | 1 |
Epoca Postmodernă | 2.510 | 2.346 | 16.000 | 24.000 | 1 |
Era Contemporană | 2.920 | 2.674 | 24.000 | 31.300 | 1 |
Epoca de Mâine | 3.550 | 3.013 | 40.000 | 36.200 | 1 |
Viitorul | 4.250 | 3.370 | 64.000 | 41.500 | 1 |
Viitorul Arctic | 4.950 | 3.738 | 96.000 | 47.100 | 1 |
Viitorul Oceanic | 5.710 | 4.117 | 120.000 | 53.100 | 1 |
Viitorul virtual | 6.820 | 4.508 | 160.000 | 59.500 | 1 |
Marte în Era spațială | 10.910 | 7.136 | 260.000 | 99.400 | 1 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 11.860 | 7.751 | 360.000 | 110.100 | 1 |
Venus în Era spațială | 12.810 | 8.378 | 420.000 | 121.400 | 1 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 13.800 | 9.022 | 480.000 | 133.200 | 1 |
Titan în Era spațială | 14.800 | 9.677 | 520.000 | 145.700 | 1 |