Ascunzătoarea tigrului: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 158: | Linia 158: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7.120 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +5% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Apărare pt arm de apărare<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Apărare pt arm de apărare<br> |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:16
![]() | |||||||||||||
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | ![]() | ||||||||||||
Stradă: | ![]() | ||||||||||||
Mărime: | ![]() | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() | |
Epoca Bronzului | 360 | 45 | +5% |
Epoca Fierului | 560 | 72 | +5% |
Evul Mediu Timpuriu | 600 | 180 | +5% |
Evul Mediu Mijlociu | 670 | 360 | +5% |
Evul Mediu Târziu | 750 | 540 | +5% |
Era Colonială | 880 | 900 | +5% |
Era Industrială | 990 | 1.800 | +5% |
Era Progresistă | 1.080 | 2.700 | +5% |
Epoca Modernă | 1.160 | 4.500 | +5% |
Epoca Postmodernă | 1.210 | 7.200 | +5% |
Era Contemporană | 1.410 | 10.800 | +5% |
Epoca de Mâine | 1.710 | 18.000 | +5% |
Viitorul | 2.040 | 28.800 | +5% |
Viitorul Arctic | 2.380 | 43.200 | +5% |
Viitorul Oceanic | 2.750 | 54.000 | +5% |
Viitorul virtual | 3.280 | 72.000 | +5% |
Marte în Era spațială | 5.250 | 117.000 | +5% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 5.710 | 162.000 | +5% |
Venus în Era spațială | 6.160 | 189.000 | +5% |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 6.640 | 216.000 | +5% |
Titan în Era spațială | 7.120 | 234.000 | +5% |
![def_boost_defender-cd1719447.png](https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png)
Apărare pt arm de apărare