Colibă de pescar: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 111: | Linia 111: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 76.800 | | 76.800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 859 | |||
| 17.710 | |||
| 5 | |||
| 96.000 | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:28
*Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)