Turnul bântuit: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:HauntedTower.png - Fericirea se dublează cât timp este finisat<br> - Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pent...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 86: | Linia 86: | ||
| 2.230 | | 2.230 | ||
| 43.200 | | 43.200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 2.570 | |||
| 54.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 11:16
- Fericirea se dublează cât timp este finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire culturală |
Mărime: | 3x3 |
Obținut de la: | Halloween 2016 |