Cofetărie mare: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| 3.564 | | 3.564 | ||
|57.600 | |57.600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 515 | |||
| 3.907 | |||
| 72.600 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 11:34