Cofetărie legendară: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 118: | Linia 118: | ||
| style="text-align: center" | 4.961 | | style="text-align: center" | 4.961 | ||
| style="text-align: center" | 72.000 | | style="text-align: center" | 72.000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| style="text-align: center" | 1.330 | |||
| style="text-align: center" | 765 | |||
| style="text-align: center" | 5.439 | |||
| style="text-align: center" | 90.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 11:35