Cimitir vechi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 83: | Linia 83: | ||
| 3.890 | | 3.890 | ||
| 57.600 | | 57.600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 4.490 | |||
| 72.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 11:51