Vilă renascentistă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:R SS MultiAge CarnivalBonus17.png - Producția de monede este dublată și produce medalii când e motivată; poate fi jefu...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 115: | Linia 115: | ||
| 11.190 | | 11.190 | ||
| 43.200 | | 43.200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 1.289 | |||
| 1.289 | |||
| 12.620 | |||
| 54.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 12:00