Statuetă de piatră: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 597 | | 597 | ||
| 86.400 | | 86.400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 689 | |||
| 108.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 12:15