Fermă în terase: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 175: | Linia 175: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 144.000 | | 144.000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 1.700 | |||
| 1.260 | |||
| 6.270 | |||
| 15.060 | |||
| 279 | |||
| 10 | |||
| 5 | |||
| 180.000 | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 21 martie 2017 12:17
Această clădire produce diferite resurse, în funcție de lungimea timpului de producție:
|
**Produce două bucăți din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)