Poartă de iarnă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| 580 | | 580 | ||
| 9.600 | | 9.600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 670 | |||
| 12.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 12:25