Spărgător de nuci: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2012 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2012 | ||
|} | |} | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
| 557 | | 557 | ||
| 12.000 | | 12.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 665 | |||
| 16.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 26 iulie 2018 05:15
![]() - Fericirea se dublează cât timp este finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | ![]() |
Introdus cu: | Evenimentul iernii 2012 |