Poarta Zeului Soare: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Expediţiile Ghildei]] | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 1.113 | | 1.113 | ||
| 24.000 | | 24.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 1.330 | |||
| 32.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 26 iulie 2018 21:00
- Fericirea se dublează cât timp este finisată | |
Proprietăți' | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 2x2 |
Introdusă cu: | Expediţiile Ghildei |