Turn cu ceas solar: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:SundialHouse.png - Monedele sunt dublate și produce 1 PF când este motivat; '''Poate''' fi jefuit când nu este motivat...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Seria de misiuni despre Galileo Galilei 2017 | | style="width: 70%;"| Seria de misiuni despre [[Galileo Galilei]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 133: | Linia 133: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 59 | |||
| 19.840 | |||
| +7% | |||
| 1 | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea curentă din 28 iulie 2018 20:29
- Monedele sunt dublate și produce 1 PF când este motivat; Poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 2x3 |
Introdus cu: | Seria de misiuni despre Galileo Galilei 2017 |