Poarta regală de marmură: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Seria de misiuni despre [[Napoleon Bonaparte]] 2018 | | style="width: 70%;"| Seria de misiuni despre [[Napoleon Bonaparte]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 134: | Linia 134: | ||
| +6% | | +6% | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 1.294 | |||
| 8.400 | |||
| 1,294 | |||
| +7% | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 20:48
- Producția de monede se dublează când este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 3x2 |
Introdusă cu: | Seria de misiuni despre Napoleon Bonaparte 2018 |