Cantonamentul atleților: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl 2018 | | style="width: 70%;"| [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 31.900 | | 31.900 | ||
| 72.000 | | 72.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 940 | |||
| 35.700 | |||
| 96.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 21:00
- Pe lângă monede, oferă și bonus defensiv. Când este motivată, produce și bunuri. | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Forge Bowl 2018 |
output |