Pajiștea elanilor: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Linia 158: | Linia 158: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 19.840 | |||
| 21.820 | |||
| 10.080 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 08:57
- Nu poate fi motivată, dar poate fi jefuită | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 2x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul iernii 2017 |
Set: | Satul de iarnă |