Altarul cunoașterii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 104: | Linia 104: | ||
| 13.090 | | 13.090 | ||
| 19.200 | | 19.200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 36 | |||
| 14.760 | |||
| 24.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 12:05