Altarul venerației: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul de Paște 2015 | | style="width: 70%;"| [[Paștele|Evenimentul de Paște]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| style="text-align: center;" | 145 | | style="text-align: center;" | 145 | ||
| style="text-align: center;" | 24.000 | | style="text-align: center;" | 24.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| style="text-align: center;" | 39 | |||
| style="text-align: center;" | 16.530 | |||
| style="text-align: center;" | 176 | |||
| style="text-align: center;" | 32.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 19:56
| |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 2x2 |
Introdus cu: | Evenimentul de Paște 2015 |