Cabană: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2013 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 11.290 | | 11.290 | ||
| 54.000 | | 54.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 706 | |||
| 12.650 | |||
| 72.000 | |||
|} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 19:35
- Producția de monede este dublată când e motivată; poate fi jefuită când nu este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 3x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul iernii 2013 |