Campion: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 295: | Linia 295: | ||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | [[File:Chivalry.png|20px|link=Cavalerism]]+15<br />[[File:Call_of_duty.png|20px|link=Chemarea datoriei]]+13 | | style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | [[File:Chivalry.png|20px|link=Cavalerism]]+15<br />[[File:Call_of_duty.png|20px|link=Chemarea datoriei]]+13 | ||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 16000 | | style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 16000 | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | [[File:Armyuniticons_90x90_VirtualFuture_champion.jpg|45px|link=]]<br />Viitorul Virtual | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | [[File:Icon_reward_military_unit_heavy_infantry.png|link=Tipuri de unități]] | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | 240 | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | 210 | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | 10 | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | 22 | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | +120[[File:Icon_reward_military_unit_fast.png|20px|link=Tipuri de unități]]<br />+150[[File:Icon_reward_military_unit_short_range.png|20px|link=Tipuri de unități]]<br />+80[[File:Plain.png|20px|link=Teren]] | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | +120[[File:Icon_reward_military_unit_fast.png|20px|link=Tipuri de unități]]<br />+150[[File:Icon_reward_military_unit_short_range.png|20px|link=Tipuri de unități]]<br />+90[[File:Plain.png|20px|link=Teren]] | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | [[File:Chivalry.png|20px|link=Chivalry]]+18<br />[[File:Call_of_duty.png|20px|link=Call of Duty]]+13 | |||
| style="text-align: center; background-color: #e1bfff; color:black;" | 17000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 iulie 2018 10:38
Campionul | |
Campionul este o unitate militară specială, introdusă în joc la Evenimentul de Paște 2014. Aceste unități au o varietate de bonusuri, în funcție de epocă, dar toate au abilitățile Cavalerism și Chemarea datoriei. Campionul este unitate rapidă, dar din Epoca Postmodernă devine unitate grea. | |
Proprietăți | |
Epoca: | Epoci multiple |
Tip: | Unitate rapidă sau Unitate ușoară |
Atac: | Începând cu 8 |
Apărare: | Începând cu 5 |
Rază: | Începând cu 1 |
Deplasare: | Începând cu 22 |
Bonusuri | |
Atac: | în funcție de epocă |
Apărare: | în funcție de epocă |
Abilități | |
Cavalerism Chemarea datoriei | |
Alte informații | |
Puncte de bătălie: | în funcție de epocă |
Cerințe: | Refugiul Campionului |
Costuri de recrutare: | nimic |
Timp de recrutare: | 24 ore |
Timp de vindecare: | 144 min./punct |