Caravanserai: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 134: | Linia 134: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 96.000 | | 96.000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 358 | |||
| 13.090 | |||
| 329 | |||
| 5 | |||
| 120.000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] *Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) | [[File:Good Production.png|25px]] *Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:15
*Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)