Caravanserai: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2015 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 141: | Linia 141: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 120.000 | | 120.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 392 | |||
| 16.530 | |||
| 400 | |||
| 5 | |||
| 160.000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] *Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) | [[File:Good Production.png|25px]] *Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 07:18
- Produce bunuri când este motivat (monedele nu sunt dublate) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x5 |
Introdus cu: | Evenimentul verii 2015 |
*Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)