Cimitir monumental: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 7x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 7x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2016 | | style="width: 70%;"| Evenimentul de [[Halloween]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 99: | Linia 99: | ||
| 11.370 | | 11.370 | ||
| 126.000 | | 126.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 13.580 | |||
| 168.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 23 iulie 2018 20:14
| |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire culturală |
Mărime: | 7x3 |
Introdus cu: | Evenimentul de Halloween 2016 |