Expoziție de artă - Niv. 3: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13.310 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9.290 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17.150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:05
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x4 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||||
Epoca Bronzului | 590 | 149 | 80 | 800 | 760 | 10 | 4 |
Epoca Fierului | 1.010 | 320 | 128 | 2.000 | 1.300 | 10 | 4 |
Evul Mediu Timpuriu | 1.120 | 491 | 320 | 3.400 | 1.440 | 10 | 4 |
Evul Mediu Mijlociu | 1.250 | 690 | 640 | 4.700 | 1.610 | 10 | 4 |
Evul Mediu Târziu | 1.390 | 905 | 960 | 6.300 | 1.790 | 10 | 4 |
Era Colonială | 1.640 | 1.143 | 1.600 | 9.500 | 2.110 | 10 | 4 |
Era Industrială | 1.850 | 1.397 | 3.200 | 11.900 | 2.380 | 10 | 4 |
Era Progresistă | 2.030 | 1.667 | 4.800 | 14.400 | 2.610 | 10 | 4 |
Epoca Modernă | 2.170 | 1.954 | 8.000 | 17.900 | 2.800 | 10 | 4 |
Epoca Postmodernă | 2.260 | 2.252 | 12.800 | 22.500 | 2.910 | 10 | 4 |
Era Contemporană | 2.630 | 2.567 | 19.200 | 29.300 | 3.390 | 10 | 4 |
Epoca de Mâine | 3.190 | 2.892 | 32.000 | 33.900 | 4.110 | 10 | 4 |
Viitorul | 3.820 | 3.235 | 51.200 | 38.900 | 4.920 | 10 | 4 |
Viitorul Arctic | 4.450 | 3.588 | 76.800 | 44.200 | 5.730 | 10 | 4 |
Viitorul Oceanic | 5.130 | 3.952 | 96.000 | 49.800 | 6.620 | 10 | 4 |
Viitorul virtual | 6.130 | 4.328 | 128.000 | 55.800 | 7.900 | 10 | 4 |
Marte în Era spațială | 9.820 | 6.850 | 208.000 | 93.200 | 12.650 | 10 | 4 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 10.670 | 7.441 | 288.000 | 103.300 | 13.740 | 10 | 4 |
Venus în Era spațială | 11.520 | 8.043 | 336.000 | 113.800 | 14.850 | 10 | 4 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 12.410 | 8.661 | 384.000 | 124.900 | 15.990 | 10 | 4 |
Titan în Era spațială | 13.310 | 9.290 | 416.000 | 136.600 | 17.150 | 10 | 4 |