Fântâna elefanților: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 213: | Linia 213: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +10% | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15.550 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Colect. monede<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colect. provizii<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} pentru armata de atac<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} pentru armata de apărare<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Colect. monede<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colect. provizii<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} pentru armata de atac<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} pentru armata de apărare<br> |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:54
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x4 | ||||||||||||
Set: | Setul Fântâna indiană | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | 4 x | |||
Epoca Bronzului | 1.120 | 80 | +8% | +8% | +3% | +2% |
Epoca Fierului | 1.240 | 128 | +8% | +8% | +3% | +2% |
Evul Mediu Timpuriu | 1.510 | 320 | +8% | +8% | +3% | +2% |
Evul Mediu Mijlociu | 1.690 | 640 | +9% | +9% | +4% | +3% |
Evul Mediu Târziu | 1.880 | 960 | +9% | +9% | +4% | +3% |
Era Colonială | 2.210 | 1.600 | +9% | +9% | +4% | +3% |
Era Industrială | 2.490 | 3.200 | +10% | +10% | +5% | +4% |
Era Progresistă | 2.740 | 4.800 | +10% | +10% | +5% | +4% |
Epoca Modernă | 2.930 | 8.000 | +11% | +11% | +6% | +5% |
Epoca Postmodernă | 3.050 | 12.800 | +11% | +11% | +6% | +5% |
Era Contemporană | 3.550 | 19.200 | +12% | +12% | +7% | +6% |
Epoca de Mâine | 4.300 | 32.000 | +12% | +12% | +7% | +6% |
Viitorul | 5.160 | 51.200 | +13% | +13% | +8% | +7% |
Viitorul Arctic | 6.010 | 76.800 | +13% | +13% | +8% | +7% |
Viitorul Oceanic | 6.930 | 96.000 | +14% | +14% | +9% | +8% |
Viitorul virtual | 8.280 | 128.000 | +14% | +14% | +9% | +8% |
Marte în Era spațială | 13.250 | 208.000 | +15% | +15% | +10% | +9% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 14.400 | 288.000 | +15% | +15% | +10% | +9% |
Venus în Era spațială | 15.550 | 336.000 | +15% | +15% | +10% | +9% |
Colect. monede
Colect. provizii
pentru armata de atac
pentru armata de apărare