Fântâna tinereții: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Fountainofyouth.png <br> - Se actualizează automat la era curentă<br> - Nu poate fi motivată sau jefuită<br> - Nu este i...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 171: | Linia 171: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| style="text-align: center;" | 28.200 | |||
| style="text-align: center;" | 20.900 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Mâine) | |||
| style="text-align: center;" | 325 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
''*Produce 10 bunuri la întâmplare, corespunzând epocii curente. Începând din Epoca Modernă, produce bunurile nerafinate corespunzătoare acelei epoci (ex. o Fântână din Epoca Modernă poate produce 20 de bunuri din Era Colonială)'' | ''*Produce 10 bunuri la întâmplare, corespunzând epocii curente. Începând din Epoca Modernă, produce bunurile nerafinate corespunzătoare acelei epoci (ex. o Fântână din Epoca Modernă poate produce 20 de bunuri din Era Colonială)'' |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:37
*Produce 10 bunuri la întâmplare, corespunzând epocii curente. Începând din Epoca Modernă, produce bunurile nerafinate corespunzătoare acelei epoci (ex. o Fântână din Epoca Modernă poate produce 20 de bunuri din Era Colonială)