Fântâna tinereții: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Expediţiile Ghildei]] | ||
|} | |} | ||
Linia 180: | Linia 180: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| style="text-align: center;" | 32.200 | |||
| style="text-align: center;" | 23.300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Viitorul) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
''*Produce 10 bunuri la întâmplare, corespunzând epocii curente. Începând din Epoca Modernă, produce bunurile nerafinate corespunzătoare acelei epoci (ex. o Fântână din Epoca Modernă poate produce 20 de bunuri din Era Colonială)'' | ''*Produce 10 bunuri la întâmplare, corespunzând epocii curente. Începând din Epoca Modernă, produce bunurile nerafinate corespunzătoare acelei epoci (ex. o Fântână din Epoca Modernă poate produce 20 de bunuri din Era Colonială)'' |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 09:49
| |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție aleatorie |
Mărime: | 3x3 |
Introdusă cu: | Expediţiile Ghildei |
*Produce 10 bunuri la întâmplare, corespunzând epocii curente. Începând din Epoca Modernă, produce bunurile nerafinate corespunzătoare acelei epoci (ex. o Fântână din Epoca Modernă poate produce 20 de bunuri din Era Colonială)