Fabrică de cidru: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 263: | Linia 263: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13.113 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13.113 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 26.224 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 26.224 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 83 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 697 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.324 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.579 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9.298 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13.949 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 27.896 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:36
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri de producţie | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 2x3 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Necesită | Oferă | Produce | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | |||
Epoca Bronzului | 4 | 30 | 11 | 28 | 88 | 147 | 220 | 440 |
Epoca Fierului | 7 | 48 | 26 | 88 | 211 | 352 | 528 | 1.056 |
Evul Mediu Timpuriu | 10 | 120 | 42 | 140 | 336 | 560 | 840 | 1.680 |
Evul Mediu Mijlociu | 13 | 240 | 64 | 251 | 515 | 859 | 1.288 | 2.576 |
Evul Mediu Târziu | 16 | 360 | 81 | 271 | 651 | 1.085 | 1.628 | 3.256 |
Era Colonială | 20 | 600 | 103 | 345 | 827 | 1.379 | 2.068 | 4.136 |
Era Industrială | 22 | 1.200 | 125 | 418 | 1.003 | 1.672 | 2.508 | 5.016 |
Era Progresistă | 25 | 1.800 | 147 | 491 | 1.179 | 1.965 | 2.948 | 5.896 |
Epoca Modernă | 28 | 3.000 | 172 | 572 | 1.373 | 2.288 | 3.432 | 6.864 |
Epoca Postmodernă | 31 | 4.800 | 196 | 653 | 1.566 | 2.611 | 3.916 | 7.832 |
Era Contemporană | 33 | 7.200 | 220 | 733 | 1.760 | 2.933 | 4.400 | 8.800 |
Epoca de Mâine | 36 | 12.000 | 246 | 821 | 1.971 | 3.285 | 4.928 | 9.856 |
Viitorul | 40 | 19.200 | 271 | 902 | 2.165 | 3.608 | 5.412 | 10.824 |
Viitorul Arctic | 43 | 28.800 | 297 | 990 | 2.376 | 3.960 | 5.940 | 11.880 |
Viitorul Oceanic | 45 | 36.000 | 326 | 1.085 | 2.605 | 4.341 | 6.512 | 13.024 |
Viitorul virtual | 48 | 48.000 | 352 | 1.173 | 2.816 | 4.693 | 7.040 | 14.080 |
Marte în Era spațială | 73 | 78.000 | 570 | 1.898 | 4.558 | 7.596 | 11.397 | 22.792 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 76 | 108.000 | 612 | 2.038 | 4.892 | 8.154 | 12.233 | 24.464 |
Venus în Era spațială | 80 | 126.000 | 656 | 2.184 | 5.244 | 8.740 | 13.113 | 26.224 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 83 | 144.000 | 697 | 2.324 | 5.579 | 9.298 | 13.949 | 27.896 |