Fabrică de cidru: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul toamnei 2016 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul toamnei]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| 45 | | 45 | ||
| 2.605 | | 2.605 | ||
| 48.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 48 | |||
| 2.816 | |||
| 48.000 | | 48.000 | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 07:29
- Producția de provizii este dublată când e motivată; poate fi jefuită când nu este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 2x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul toamnei 2016 |