Fabrică de cidru înfloritoare: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul toamnei 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul toamnei]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 188: | Linia 188: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 54.000 | | 54.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 125 | |||
| 528 | |||
| 1.120 | |||
| 23 | |||
| 7.039 | |||
| 10.561 | |||
| 1 | |||
| 72.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 07:32
- Poate fi jefuită (nu poate fi motivată) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 3x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul toamnei 2017 |
Această clădire produce diferite resurse, în funcție de lungimea timpului de producție:
|