Fabrică de cidru profitabilă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul toamnei 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul toamnei]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 187: | Linia 187: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 72.000 | | 72.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 239 | |||
| 704 | |||
| 1.650 | |||
| 32 | |||
| 52 | |||
| 14.081 | |||
| 2 | |||
| 96.000 | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 28 iulie 2018 07:33
- Poate fi jefuită (nu poate fi motivată) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 3x4 |
Introdusă cu: | Evenimentul toamnei 2017 |
Această clădire produce diferite resurse, în funcție de lungimea timpului de producție:
|