Galeria campionilor: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Campionatul FoE de Fotbal]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 91: | Linia 91: | ||
| 235 | | 235 | ||
| 54.000 | | 54.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 260 | |||
| 72.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 09:44
- Puterea este dublată când e motivată; poate fi jefuit când nu este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire care produce Putere (util doar pentru ghilde) |
Mărime: | 3x3 |
Introdusă cu: | Campionatul FoE de Fotbal 2014 |