Locul de joacă al lui Bandar: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |250px - Nu poate fi finisat<br> - Când este amplasat lângă alte clădiri diferite d...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 <br>(nu este nevoie de drum) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 <br>(nu este nevoie de drum) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| 710 | | 710 | ||
| 24000 | | 24000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 850 | |||
| 850 | |||
| 850 | |||
| 32000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 27 iulie 2018 20:36
- Nu poate fi finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 2x2 (nu este nevoie de drum) |
Introdus cu: | Evenimentul verii 2017 |
Set: | Palatul indian |