Magazin pentru suporteri: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| 1.458 | | 1.458 | ||
| 28.800 | | 28.800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 272 | |||
| 181 | |||
| 1.598 | |||
| 36.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:26