Marele Pod: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 113: | Linia 113: | ||
| 96.000 | | 96.000 | ||
|} | |} | ||
===Marele Pod - Niv. 2=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18b_400px.png]] | |||
- Monedele se dublează și produce în plus provizii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat<br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pentru actualizarea epocii<br> | |||
- Fericirea/bonusul de la Clădirile legendare influențează producția de monede <br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de modernizare Marele Pod pentru a se transforma în [[Marele Pod - Niv. 3]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Clădire rezidențială | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Mărime:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! rowspan="2" | Epoca | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_coins.png]] <br> pe zi | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_happiness.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_supplies.png]] | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:Ranking Points.png]] | |||
|- | |||
! style="text-align: center" | Când este motivat | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoca Bronzului | |||
| 1.000 | |||
| 540 | |||
| 700 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoca Fierului | |||
| 2.200 | |||
| 930 | |||
| 1.600 | |||
| 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| 3.100 | |||
| 1.030 | |||
| 2.600 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| 4.000 | |||
| 1.150 | |||
| 3.700 | |||
| 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Evul Mediu Târziu | |||
| 4.900 | |||
| 1.280 | |||
| 4.900 | |||
| 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Era Colonială | |||
| 7.400 | |||
| 1.510 | |||
| 6.200 | |||
| 1.200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoca Industrială | |||
| 9.300 | |||
| 1.700 | |||
| 7.500 | |||
| 2.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoca Progresistă | |||
| 11.300 | |||
| 1.870 | |||
| 8.800 | |||
| 3.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Epoca Modernă | |||
| 14.000 | |||
| 2.000 | |||
| 10.300 | |||
| 6.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Epoca Postmodernă | |||
| 17.600 | |||
| 2.080 | |||
| 11.800 | |||
| 9.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Era Contemporană | |||
| 22.900 | |||
| 2.420 | |||
| 13.200 | |||
| 14.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Mâine | |||
| 26.500 | |||
| 2.940 | |||
| 14.800 | |||
| 24.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Viitorul | |||
| 30.400 | |||
| 3.520 | |||
| 16.200 | |||
| 38.400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | |||
| 34.600 | |||
| 4.090 | |||
| 17.800 | |||
| 57.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 39.000 | |||
| 4.730 | |||
| 19.500 | |||
| 72.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 43.700 | |||
| 5.650 | |||
| 21.100 | |||
| 96.000 | |||
|} | |||
===Marele Pod - Niv. 3=== |
Versiunea de la data 4 august 2018 08:30
Marele Pod - Niv. 1
- Monedele se dublează când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 2
- Monedele se dublează și produce în plus provizii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |