Marele Pod: Diferență între versiuni
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 248: | Linia 248: | ||
===Marele Pod - Niv. 3=== | ===Marele Pod - Niv. 3=== | ||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18c_400px.png]] | |||
- Monedele se dublează și produce în plus provizii și un Punct Forge când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat<br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pentru actualizarea epocii<br> | |||
- Fericirea/bonusul de la Clădirile legendare influențează producția de monede <br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de modernizare Marele Pod pentru a se transforma în [[Marele Pod - Niv. 4]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Clădire rezidențială | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Mărime:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! rowspan="2" | Epoca | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_coins.png]] <br> pe zi | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_happiness.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_supplies.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_fp.png]] | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:Ranking Points.png]] | |||
|- | |||
! style="text-align: center" colspan="2" | Când este motivat | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoca Bronzului | |||
| 1.000 | |||
| 570 | |||
| 700 | |||
| 1 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoca Fierului | |||
| 2.200 | |||
| 980 | |||
| 1.700 | |||
| 1 | |||
| 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| 3.100 | |||
| 1.080 | |||
| 2.800 | |||
| 1 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| 4.000 | |||
| 1.210 | |||
| 3.900 | |||
| 1 | |||
| 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Evul Mediu Târziu | |||
| 5.100 | |||
| 1.350 | |||
| 5.100 | |||
| 1 | |||
| 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Era Colonială | |||
| 7.800 | |||
| 1.580 | |||
| 6.500 | |||
| 1 | |||
| 1.200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoca Industrială | |||
| 9.700 | |||
| 1.780 | |||
| 7.900 | |||
| 1 | |||
| 2.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoca Progresistă | |||
| 11.800 | |||
| 1.960 | |||
| 9.300 | |||
| 1 | |||
| 3.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Epoca Modernă | |||
| 14.600 | |||
| 2.100 | |||
| 10.800 | |||
| 1 | |||
| 6.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Epoca Postmodernă | |||
| 18.400 | |||
| 2.180 | |||
| 12.300 | |||
| 1 | |||
| 9.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Era Contemporană | |||
| 24.000 | |||
| 2.540 | |||
| 13.800 | |||
| 1 | |||
| 14.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Mâine | |||
| 27.700 | |||
| 3.080 | |||
| 15.500 | |||
| 1 | |||
| 24.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Viitorul | |||
| 31.800 | |||
| 3.390 | |||
| 17.000 | |||
| 1 | |||
| 38.400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | |||
| 36.100 | |||
| 4.300 | |||
| 18.600 | |||
| 1 | |||
| 57.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 40.700 | |||
| 4.960 | |||
| 20.400 | |||
| 1 | |||
| 72.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 45.600 | |||
| 5.930 | |||
| 22.100 | |||
| 1 | |||
| 96.000 | |||
|} | |||
===Marele Pod - Niv. 4=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18d_400px.png]] | |||
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, un Punct Forge și medalii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat<br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pentru actualizarea epocii<br> | |||
- Fericirea/bonusul de la Clădirile legendare influențează producția de monede <br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de modernizare Marele Pod pentru a se transforma în [[Marele Pod - Niv. 5]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Clădire rezidențială | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Mărime:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! rowspan="2" | Epoca | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_coins.png]] <br> pe zi | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_happiness.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_supplies.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_fp.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_medal.png]] | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:Ranking Points.png]] | |||
|- | |||
! style="text-align: center" colspan="3" | Când este motivat | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoca Bronzului | |||
| 1.000 | |||
| 590 | |||
| 700 | |||
| 1 | |||
| 4 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoca Fierului | |||
| 2.200 | |||
| 1.020 | |||
| 1.700 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| 3.100 | |||
| 1.130 | |||
| 2.900 | |||
| 1 | |||
| 6 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| 4.000 | |||
| 1.260 | |||
| 4.000 | |||
| 1 | |||
| 7 | |||
| 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Evul Mediu Târziu | |||
| 5.300 | |||
| 1.410 | |||
| 5.300 | |||
| 1 | |||
| 8 | |||
| 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Era Colonială | |||
| 8.100 | |||
| 1.660 | |||
| 6.800 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 1.200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoca Industrială | |||
| 10.100 | |||
| 1.870 | |||
| 8.200 | |||
| 1 | |||
| 13 | |||
| 2.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoca Progresistă | |||
| 12.300 | |||
| 2.050 | |||
| 9.700 | |||
| 1 | |||
| 18 | |||
| 3.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Epoca Modernă | |||
| 15.300 | |||
| 2.200 | |||
| 11.200 | |||
| 1 | |||
| 26 | |||
| 6.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Epoca Postmodernă | |||
| 19.200 | |||
| 2.290 | |||
| 12.800 | |||
| 1 | |||
| 36 | |||
| 9.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Era Contemporană | |||
| 25.000 | |||
| 2.660 | |||
| 14.400 | |||
| 1 | |||
| 52 | |||
| 14.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Mâine | |||
| 28.900 | |||
| 3.230 | |||
| 16.100 | |||
| 1 | |||
| 70 | |||
| 24.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Viitorul | |||
| 33.200 | |||
| 3.870 | |||
| 17.700 | |||
| 1 | |||
| 85 | |||
| 38.400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | |||
| 37.700 | |||
| 4.500 | |||
| 19.400 | |||
| 1 | |||
| 103 | |||
| 57.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 42.500 | |||
| 5.200 | |||
| 21.300 | |||
| 1 | |||
| 119 | |||
| 72.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 47.600 | |||
| 6.210 | |||
| 23.000 | |||
| 1 | |||
| 144 | |||
| 96.000 | |||
|} | |||
===Marele Pod - Niv. 5=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18e_400px.png]] | |||
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, două Puncte Forge și medalii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat<br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pentru actualizarea epocii<br> | |||
- Fericirea/bonusul de la Clădirile legendare influențează producția de monede <br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de modernizare Marele Pod pentru a se transforma în [[Marele Pod - Niv. 6]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Clădire rezidențială | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Mărime:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! rowspan="2" | Epoca | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_coins.png]] <br> pe zi | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_happiness.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_supplies.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_fp.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_medal.png]] | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:Ranking Points.png]] | |||
|- | |||
! style="text-align: center" colspan="3" | Când este motivat | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoca Bronzului | |||
| 1.000 | |||
| 620 | |||
| 800 | |||
| 2 | |||
| 5 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoca Fierului | |||
| 2.200 | |||
| 1.070 | |||
| 1.800 | |||
| 2 | |||
| 7 | |||
| 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| 3.100 | |||
| 1.180 | |||
| 3.000 | |||
| 2 | |||
| 8 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| 4.200 | |||
| 1.320 | |||
| 4.200 | |||
| 2 | |||
| 9 | |||
| 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Evul Mediu Târziu | |||
| 5.600 | |||
| 1.470 | |||
| 5.600 | |||
| 2 | |||
| 11 | |||
| 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Era Colonială | |||
| 8.500 | |||
| 1.730 | |||
| 7.100 | |||
| 2 | |||
| 13 | |||
| 1.200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoca Industrială | |||
| 10.500 | |||
| 1.950 | |||
| 8.600 | |||
| 2 | |||
| 18 | |||
| 2.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoca Progresistă | |||
| 12.800 | |||
| 2.150 | |||
| 10.100 | |||
| 2 | |||
| 24 | |||
| 3.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Epoca Modernă | |||
| 15.900 | |||
| 2.300 | |||
| 11.700 | |||
| 2 | |||
| 35 | |||
| 6.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Epoca Postmodernă | |||
| 20.000 | |||
| 2.390 | |||
| 13.400 | |||
| 2 | |||
| 48 | |||
| 9.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Era Contemporană | |||
| 26.000 | |||
| 2.780 | |||
| 15.000 | |||
| 2 | |||
| 69 | |||
| 14.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Mâine | |||
| 30.200 | |||
| 3.380 | |||
| 16.800 | |||
| 2 | |||
| 93 | |||
| 24.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Viitorul | |||
| 34.600 | |||
| 4.040 | |||
| 18.500 | |||
| 2 | |||
| 114 | |||
| 38.400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | |||
| 39.300 | |||
| 4.710 | |||
| 20.300 | |||
| 2 | |||
| 138 | |||
| 57.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 44.300 | |||
| 5.430 | |||
| 22.200 | |||
| 2 | |||
| 158 | |||
| 72.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 49.600 | |||
| 6.490 | |||
| 24.000 | |||
| 2 | |||
| 192 | |||
| 96.000 | |||
|} | |||
===Marele Pod - Niv. 6=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18f_400px.png]] | |||
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, două Puncte Forge, medalii și bunuri când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat<br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pentru actualizarea epocii<br> | |||
- Fericirea/bonusul de la Clădirile legendare influențează producția de monede <br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de modernizare Marele Pod pentru a se transforma în [[Marele Pod - Niv. 7]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Clădire rezidențială | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Mărime:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! rowspan="2" | Epoca | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_coins.png]] <br> pe zi | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_happiness.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_supplies.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_fp.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_medal.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_goods.png]] | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:Ranking Points.png]] | |||
|- | |||
! style="text-align: center" colspan="4" | Când este motivat | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoca Bronzului | |||
| 1.000 | |||
| 650 | |||
| 800 | |||
| 2 | |||
| 6 | |||
| 5 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoca Fierului | |||
| 2.200 | |||
| 1.120 | |||
| 1.900 | |||
| 2 | |||
| 8 | |||
| 5 | |||
| 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| 3.100 | |||
| 1.240 | |||
| 3.100 | |||
| 2 | |||
| 10 | |||
| 5 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| 4.400 | |||
| 1.380 | |||
| 4.400 | |||
| 2 | |||
| 12 | |||
| 5 | |||
| 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Evul Mediu Târziu | |||
| 5.800 | |||
| 1.540 | |||
| 5.800 | |||
| 2 | |||
| 13 | |||
| 5 | |||
| 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Era Colonială | |||
| 8.800 | |||
| 1.810 | |||
| 7.300 | |||
| 2 | |||
| 16 | |||
| 5 | |||
| 1.200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoca Industrială | |||
| 11.000 | |||
| 2.040 | |||
| 8.900 | |||
| 2 | |||
| 22 | |||
| 5 | |||
| 2.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoca Progresistă | |||
| 13.300 | |||
| 2.240 | |||
| 10.500 | |||
| 2 | |||
| 30 | |||
| 5 | |||
| 3.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Epoca Modernă | |||
| 16.500 | |||
| 2.400 | |||
| 12.200 | |||
| 2 | |||
| 43 | |||
| 5 | |||
| 6.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Epoca Postmodernă | |||
| 20.800 | |||
| 2.500 | |||
| 13.900 | |||
| 2 | |||
| 60 | |||
| 5 | |||
| 9.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Era Contemporană | |||
| 27.100 | |||
| 2.900 | |||
| 15.600 | |||
| 2 | |||
| 86 | |||
| 5 | |||
| 14.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Mâine | |||
| 31.400 | |||
| 3.520 | |||
| 17.500 | |||
| 2 | |||
| 116 | |||
| 5 | |||
| 24.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Viitorul | |||
| 35.900 | |||
| 4.220 | |||
| 19.200 | |||
| 2 | |||
| 142 | |||
| 5 | |||
| 38.400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | |||
| 40.800 | |||
| 4.910 | |||
| 21.100 | |||
| 2 | |||
| 172 | |||
| 5 | |||
| 57.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 46.100 | |||
| 5.670 | |||
| 23.100 | |||
| 2 | |||
| 198 | |||
| 5 | |||
| 72.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 51.600 | |||
| 6.770 | |||
| 25.000 | |||
| 2 | |||
| 240 | |||
| 5 | |||
| 96.000 | |||
|} | |||
===Marele Pod - Niv. 7=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18g_400px.png]] | |||
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, trei Puncte Forge, medalii și bunuri când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat<br> | |||
- Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pentru actualizarea epocii<br> | |||
- Fericirea/bonusul de la Clădirile legendare influențează producția de monede <br> | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Clădire rezidențială | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Mărime:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! rowspan="2" | Epoca | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_coins.png]] <br> pe zi | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:icon_happiness.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_supplies.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_fp.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:icon_medal.png]] | |||
! style="text-align: center" | [[File:Small_goods.png]] | |||
! style="text-align: center" rowspan="2" | [[File:Ranking Points.png]] | |||
|- | |||
! style="text-align: center" colspan="4" | Când este motivat | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoca Bronzului | |||
| 1.000 | |||
| 680 | |||
| 800 | |||
| 3 | |||
| 8 | |||
| 5 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoca Fierului | |||
| 2.200 | |||
| 1.160 | |||
| 1.900 | |||
| 3 | |||
| 10 | |||
| 5 | |||
| 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| 3.200 | |||
| 1.290 | |||
| 3.200 | |||
| 3 | |||
| 12 | |||
| 5 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| 4.500 | |||
| 1.440 | |||
| 4.500 | |||
| 3 | |||
| 14 | |||
| 5 | |||
| 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Evul Mediu Târziu | |||
| 6.000 | |||
| 1.600 | |||
| 6.000 | |||
| 3 | |||
| 16 | |||
| 5 | |||
| 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Era Colonială | |||
| 9.100 | |||
| 1.880 | |||
| 7.600 | |||
| 3 | |||
| 19 | |||
| 5 | |||
| 1.200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoca Industrială | |||
| 11.400 | |||
| 2.120 | |||
| 9.200 | |||
| 3 | |||
| 26 | |||
| 5 | |||
| 2.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoca Progresistă | |||
| 13.800 | |||
| 2.330 | |||
| 10.900 | |||
| 3 | |||
| 36 | |||
| 5 | |||
| 3.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Epoca Modernă | |||
| 17.200 | |||
| 2.500 | |||
| 12.600 | |||
| 3 | |||
| 52 | |||
| 5 | |||
| 6.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Epoca Postmodernă | |||
| 21.600 | |||
| 2.600 | |||
| 14.400 | |||
| 3 | |||
| 72 | |||
| 5 | |||
| 9.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Era Contemporană | |||
| 28.100 | |||
| 3.020 | |||
| 16.200 | |||
| 3 | |||
| 103 | |||
| 5 | |||
| 14.400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Mâine | |||
| 32.600 | |||
| 3.670 | |||
| 18.100 | |||
| 3 | |||
| 139 | |||
| 5 | |||
| 24.000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Viitorul | |||
| 37.300 | |||
| 4.400 | |||
| 19.900 | |||
| 3 | |||
| 170 | |||
| 5 | |||
| 38.400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | |||
| 42.400 | |||
| 5.120 | |||
| 21.900 | |||
| 3 | |||
| 206 | |||
| 5 | |||
| 57.600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 47.800 | |||
| 5.910 | |||
| 24.000 | |||
| 3 | |||
| 237 | |||
| 5 | |||
| 72.000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 53.600 | |||
| 7.060 | |||
| 25.900 | |||
| 3 | |||
| 288 | |||
| 5 | |||
| 96.000 | |||
|} |
Versiunea curentă din 4 august 2018 09:09
Marele Pod - Niv. 1
- Monedele se dublează când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 2
- Monedele se dublează și produce în plus provizii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 3
- Monedele se dublează și produce în plus provizii și un Punct Forge când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 4
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, un Punct Forge și medalii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 5
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, două Puncte Forge și medalii când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 6
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, două Puncte Forge, medalii și bunuri când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Marele Pod - Niv. 7
- Monedele se dublează și produce în plus provizii, trei Puncte Forge, medalii și bunuri când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x3 |
Introdus cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |