Moara toamnei - Niv. 3: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 191: | Linia 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6.260 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6.260 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 206 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 206 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 820 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 54.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6.760 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 237 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:57
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x3 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||
Epoca Bronzului | 15 | 45 | 400 | 340 | 4 |
Epoca Fierului | 33 | 72 | 1.000 | 590 | 5 |
Evul Mediu Timpuriu | 50 | 180 | 1.600 | 660 | 6 |
Evul Mediu Mijlociu | 70 | 360 | 2.300 | 730 | 7 |
Evul Mediu Târziu | 92 | 540 | 3.000 | 820 | 8 |
Era Colonială | 116 | 900 | 4.600 | 960 | 10 |
Era Industrială | 142 | 1.800 | 5.700 | 1.080 | 13 |
Era Progresistă | 170 | 2.700 | 6.900 | 1.190 | 18 |
Epoca Modernă | 199 | 4.500 | 8.600 | 1.270 | 26 |
Epoca Postmodernă | 230 | 7.200 | 10.800 | 1.330 | 36 |
Era Contemporană | 262 | 10.800 | 14.100 | 1.540 | 52 |
Epoca de Mâine | 295 | 18.000 | 16.300 | 1.870 | 70 |
Viitorul | 330 | 28.800 | 18.700 | 2.240 | 85 |
Viitorul Arctic | 366 | 43.200 | 21.200 | 2.610 | 103 |
Viitorul Oceanic | 403 | 54.000 | 23.900 | 3.010 | 119 |
Viitorul virtual | 441 | 72.000 | 26.800 | 3.600 | 144 |
Marte în Era spațială | 698 | 117.000 | 44.700 | 5.760 | 175 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 758 | 162.000 | 49.600 | 6.260 | 206 |
Venus în Era spațială | 820 | 189.000 | 54.600 | 6.760 | 237 |