Moara toamnei - Niv. 4: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 217: | Linia 217: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.160 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.160 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 296 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 296 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.412 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 63.300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 335 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)<br> |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:39
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x3 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | |||||
Epoca Bronzului | 24 | 45 | 400 | 360 | 5 | 3 |
Epoca Fierului | 52 | 72 | 1.000 | 630 | 6 | 3 |
Evul Mediu Timpuriu | 80 | 180 | 1.700 | 700 | 8 | 3 |
Evul Mediu Mijlociu | 113 | 360 | 2.400 | 780 | 9 | 3 |
Evul Mediu Târziu | 148 | 540 | 3.200 | 870 | 10 | 3 |
Era Colonială | 186 | 900 | 4.800 | 1.020 | 12 | 3 |
Era Industrială | 228 | 1.800 | 6.000 | 1.150 | 17 | 3 |
Era Progresistă | 272 | 2.700 | 7.300 | 1.260 | 23 | 3 |
Epoca Modernă | 319 | 4.500 | 9.100 | 1.350 | 33 | 3 |
Epoca Postmodernă | 367 | 7.200 | 11.400 | 1.400 | 45 | 3 |
Era Contemporană | 419 | 10.800 | 14.800 | 1.630 | 65 | 3 |
Epoca de Mâine | 472 | 18.000 | 17.200 | 1.980 | 87 | 3 |
Viitorul | 527 | 28.800 | 19.700 | 2.370 | 107 | 3 |
Viitorul Arctic | 585 | 43.200 | 22.400 | 2.760 | 129 | 3 |
Viitorul Oceanic | 644 | 54.000 | 25.200 | 3.190 | 148 | 3 |
Viitorul virtual | 706 | 72.000 | 28.300 | 3.810 | 180 | 3 |
Marte în Era spațială | 1.117 | 117.000 | 47.200 | 6.100 | 219 | 3 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 1.213 | 162.000 | 52.300 | 6.630 | 258 | 3 |
Venus în Era spațială | 1.311 | 189.000 | 57.700 | 7.160 | 296 | 3 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 1.412 | 216.000 | 63.300 | 7.710 | 335 | 3 |
Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)