Monumentul Chhatri: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |250px - '''Poate''' fi jefuit (nu poate fi motivat) <br> - Când este amplasat lângă...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:'''' | | style="width: 30%;"| '''Set:'''' | ||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| 47 | | 47 | ||
| 6000 | | 6000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 3310 | |||
| 3470 | |||
| 53 | |||
| 8000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 07:37
- Poate fi jefuit (nu poate fi motivat) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 1x1 |
Introdus cu: | Evenimentul verii 2017 |
Set:' | Fântâna indiană |